Wico WSA 10 KOMBI

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v obchod.3mh.cz

Předešlý trezor už nestačil podcenil sem velikost do tohoto se už vejde co potřebuji bez zbytečného přerovnávání

• Kvalitné spracovanie

• Spousta místa na potřebné věci

Tato trezorová skříň mi vyšla ze všech mnou porovnávaných nejlépe .Dobrá kvalita za rozumnou cenu. vejde se tam krom sedmi zbraní i spousta munice a příslušenství.

Produkt nemá žádné parametry.

Trezorová skříň na 7 dlouhých zbraní s uzamykatelnou schránkou na náboje...

Trezorová skříň (na zbraně) WSA 10k. Tato bytelná jednoplášťová skříň je určená pro úschovu dlouhých zbraní. Síla pláště je 3 mm. Uvnitř skříně je uzamykatelná schránka na náboje a držáky pro 7 dlouhých zbraní, ve skříni je také svislá příčka. Skříň obsahuje dva otvory pro ukotvení do podlahy. Závory jsou ovládány rozvorem. Trezor je certifikovaný pro úroveň odolnosti S1 dle ČSN 91 6013 (EN 14 450). jednoplášťový závory ovládané rozvorem

• otvory pro ukotvení: 2
  • Rozměr vnější v cm: Výška: 1500 mm, Šířka 650 mm, Hloubka: 450 mm
  • Vnitřní rozměry: Výška: 1250 mm, Šířka: 644 mm, Hloubka: 380 mm
  • Plášť skříně: Vnější: 3 mm
  • Hmotnost: 132 kg

Zbraně na fotografiích nejsou součástí ceny trezoru.

• Kvalitné spracovanie

• Spousta místa na potřebné věci

• , zakoupeno v obchod.3mh.cz

Produkt splnil naše očekávání. Doporučili bychom ho i ostatním uživatelům.

• poměr cena/výkon--- perfektní

• vyborny pomer cena/vykon
    • spousta mista
    • verze kombi - policky
    • mel jsem starsi model z roku 2012 a mel pocitove lepsi plastove pomocne ocko ovladani závory, tento je takovej mekci, mam obavu, ze jednou zaberu a urvu jej :) Ale na funkci nema vliv, otacet se da i bez nej..

Trezor na zbrane, zakladni bezp. kategorie, kupoval jsem zejmena jako ochranu pro zbrane a munici, nikoliv kvůli zlodejum, ale spis kvuli detem a blbcum - proste, aby se mi flinty nevalely jen tak doma.. je prostorny, vzal jsem verzi kombi - chtel jsem i tři poličky po strane... splnuje vse, co jsem chtel..

• , zakoupeno v obchod.3mh.cz

• Levná, a splňuje beze zbytku moje požadavky I požadavky vyplývající ze zákona.

Dobrý produkt - versus cena & kvalita

• , zakoupeno v obchod.3mh.cz

• Vypadá moc dobře myslím že bude sloužit jak má
    • slabý český manuál k výrobku částečně prokládaný angličtinou...snad pochopím nastavení elektronického zámku a výmněny baterii v něm..:) ...mohly tam byt chemické kotvy na uchycení do zdi...nebyly ale v popisu že by tam měly byt to je jen můj názor..:)

moc pěkný trezorek na zbraně